Dildo Fun Factory (15341)

84,90
44 osób jest zainteresowanych tym modelem
Bendybeads to podniecający łańcuszek pereł, który odczuwalnie zwiększy Twoją... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
 • Informacje
 • Koszty wysyłki
Dildo  Fun Factory
Dildo
Bendybeads to podniecający łańcuszek pereł, który odczuwalnie zwiększy Twoją ochotę!

Elastyczny łańcuszek analny składa się z eliptycznych elementów różnej wielkości, które stymulują zachęcająco podczas ich wprowadzania i wyciągania.
Bendybeads jest pobudzającą zabawką dla miłośniczek i miłośników pikantnych przyjemności!

Nieco sztywniejszy niż Flexi Felix.
Bendybeads to idealny uprzyjemniacz dla każdego, kto chce urozmaicić swoje życie miłosne i od czasu do czasu wypróbować coś nowego.
Bendybeads to doskonały uprzyjemniacz dla każdego, kto chce urozmaicić swoje życie miłosne i od czasu do czasu wypróbować coś nowego.
Tagi
Akcesoria erotyczne

2 Opinie

 1. Czarne diabelskie DILDO Model 38108 Bendybeads niczym zmysłowy przewodnik wprowadzi Cię w świat pikantnej rozkoszy. Z nim pozornie odległe doznania staną się rzeczywistością. Seks analny? Nie pytaj Partnerki, podaruj jej szczyptę rozkoszy. A może Ty, zmysłowa Girl, pragniesz odczuć intensywność nieporównywalnej z niczym penetracji? Zaprojektowane przez zespół fachowców perełki imponują wyczuciem, zaś wibrujący i przyjemnie drażniący łańcuszek wyzwala ochotę na więcej... Miarowa stymulacja powodowana umiejętnym dwustronnym ruchem stanie się Twoją ulubioną fanaberią. Tej eliptycznej twardości nie da się zapomnieć. Sprawiając sobie radość w postaci tegoż DILDO, świadomie otworzysz wrota nieba i ogniste drzwi do zatracenia... Po stokroć WARTO.

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Daniel
 2. Sznur czarnych perełek wzmacniający niesamowicie rozkosz. Na sam widok trudno zgadywać jak bardzo te kilka kuleczek zmienia seks :)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Błażej

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującegoNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
~Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
~Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni