-20%

Nasutniki Obsessive (13258)

15,90 19,90
141 osób jest zainteresowanych tym modelem
Nakładki na sutki w kształcie piłki nożnej dla prawdziwej fanki mocnych wrażeń i intensywnych... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
 • Informacje
 • Koszty wysyłki
Nasutniki  Obsessive
Nasutniki
Nakładki na sutki w kształcie piłki nożnej dla prawdziwej fanki mocnych wrażeń i intensywnych emocji. Nakładki są samoprzylepne, wielokrotnego użytku. W zestawie dwie sztuki. Średnica: ok.5 cm
Tagi
Akcesoria erotyczne

6 Opinie

 1. Z nasutnikami marki Obsessive strzelisz niejednego gola. To znaczy strzeli go Twój mężczyzna. Ty raczej będziesz musiała przyjąć taktykę defensywną, bo obronić się przed męskim wzrokiem będzie niesłychanie trudno. Delikatne, subtelne, a zarazem drapieżne. Eksponują piękno kobiecego biustu, roztaczając smak wyjątkowej, twardej, zmysłowej powierzchni. Lekkie, idealnie przylegające do piersi, zakrywające to, co dla faceta najbardziej warte grzechu. Odkrywane sutki jawią się wówczas czymś jeszcze bardziej niesamowitym i niebanalnym. Tajemnica kusi, nie zapominajcie. Cena to jedyne 19,90 - tak wiele za tak niewiele. Zamawiaj sprzęt, bo mecz zbliża się wielkimi krokami ... Parady bramkarskie mile widziane ;)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Daniel
 2. Świetna sprawa dla pań, których panowie spędzają całe dnie przed telewizorem, by choć na chwilę zająć ich czym innym ;) Kupiłam kiedyś takie, ale inny kształt i z frędzelkami. Frędzelki spełniały również inne zadanie, nie tylko ozdobnicze. Otóż łaskotały męża po torsie, co dodatkowo sprawiało mu niesamowitą przyjemność. Któż by pomyślał? Takie małe, a tak cieszy. Drogie panie, zachęcam do kupna! Są wielorazowego użytku, wystarczy przemyć warstwę klejącą wodą z mydłem, uważając, by nie zamoczyć reszty. Nie będzie to wielki wydatek, a na pewno powrócicie do tych nakładek niejeden raz ;)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Bezaczek7
 3. Kibicujemy?? Nieee idziemy do łóżka :)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Paweł
 4. Czy zna ktoś faceta, który nie szaleję na punkcie piłek?! Więc te nakładki muszą zrobić na mężczyźnie wrażenie... Nakładki piłeczki, piersi piłeczki i jeszcze inne piłeczki... :)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Joanna
 5. Dzięki tym nasutnikom każdy mężczyzna zrezygnuje z meczu w kolegami, na rzecz pobawienia się w sypialni kuszącymi kobiecymi 'piłeczkami" ;) On na pewno stawi czoła wyzwaniu i stanie... na bramce ;)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Małgorzata
 6. Znacie takie powiedzenie "mała rzecz a cieszy"? To właśnie idealny opis dla tego produktu! Jeśli Wasz mężczyzna, tak jak zdecydowana większość męskich zastępów uwielbia piłkę nożną, a Ty masz już dość na samą myśl kolejnego euro czy ligi mistrzów, to właśnie one - te małe nakładki pomogą Ci skutecznie odwrócić uwagę Twojego mężczyzny od telewizora! Małe naklejki mają postać piłki. Nakleja ja się na sutki i prowokacyjnie kusi partnera! Niby wszystko widać a jednak nie do końca - to drażni skutecznie jego zmysły i pobudza do działania! Naklejki są wielokrotnego użytku - więc starczy na wszystkie eliminacje , ćwierćfinały i półfinały! ( Na finał może się zlituj i daj mu obejrzeć? :))

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Nina

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującegoNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
~Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
~Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni