Maska odmładzająca BeautyFace (13740)

15,90
424 osób jest zainteresowanych tym modelem
Przeznaczenie: skóra w œrednim wieku i dojrzała, z oznakami zmarszczek, starzenia się skóry,... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
  • Informacje
  • Koszty wysyłki
Maska odmładzająca   BeautyFace
Maska odmładzająca
Przeznaczenie: skóra w œrednim wieku i dojrzała, z oznakami zmarszczek, starzenia się skóry, potrzebujšca intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowej, odmładzajšcej, pobudzajšcej metabolizm i odbudowę włókien, a także widocznej poprawy kolorytu, elastycznoœci i rozœwielenia.

Działanie:
- silnie i szybkie działanie przeciwzmarszczkowe
- pobudza metabolizm i regenerację komórek
- silnie nawilża, napina i ujędrnia
- poprawia koloryt, strukturę skóry oraz wypełnia ubytki białka
- stymuluje syntezę kolagenu i elastyny
- usuwa szkodliwe substancje z głębokich warstw skóry
- dostarcza wielu odżywczych aktywnych składników
- silnie dotlenia

Opis: Hydrożelowa maseczka do twarzy na bazie naturalnego kolagenu morskiego z dodatkiem kwasu hialuronowego i drobinek koloidalnego 24K złota oraz kompleksu peptydowego o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym oraz stymulujšcym metabolizm. Opakowanie stanowi gotowy profesjonalny zabieg odmładzajšcy dla skóry dojrzałej.

Dzięki nowoczesnej technologii mikromolekuł, substancje aktywne zawarte w masce sš doskonale wchłaniane i wnikajš nawet w głębokie warstwy skóry. Opakowanie składa się z hydrożelowego płata, zatopionego w aktywnym serum, zawierajšcym kolagen najbardziej zbliżony do struktury białka ludzkiej skóry, o czšsteczce 3 tysišce razy mniejszej od zwykłego kolagenu, co sprawia że jest on znacznie silniej wchłaniany oraz przyswajany przez komórki skóry. Płat hydrożelowy spełnia rolę filtru, który w połšczeniu z ciepłotš ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.

Maska dogłębnie wypełnia i niweluje wszystkie typy zmarszczek oraz zwiększa gęstoœć skóry. Kompleks peptydowy w połšczeniu z naturalnym kolagenem morskim stymuluje produkcję kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za jędrnoœć skóry i jednoczeœnie zapobiega ich rozkładowi, poprzez hamowanie działania enzymów - elastazy i kolagenazy, których aktywnoœć wzrasta z wiekiem oraz pod wpływem czynników œrodowiska, zwłaszcza promieniowania słonecznego. Ma także silne działanie ujędrniajšce oraz stymulujšce skórę, co poprawia jędrnoœć, elastycznoœć i eliminuje zwiotczenia. Kwas hialuronowy o silnym działaniu wišzania wody intensywnie nawilża skórę, dzięki czemu staje się miękka, wygładzona a zmarszczki ulegajš spłyceniu. Maska dostarcza skórze wielu cennych witamin i substancji odżywczych. Dodatkowo maska wzmacnia œcianki naczynek krwionoœnych i poprawia mikrocyrkulację, eliminujšc cenie i zmęczenie skóry.

Już po pierwszym użyciu widać efekty - skóra staje się pełniejsza, bardziej miękka i delikatna, a zmarszczki zmniejszone. Koloryt zostaje wyrównany, cera rozjaœniona i rozœwietlona. W celu osišgnięcia trwałych efektów odmłodzenia najlepiej wykonać 5 zabiegów w odstępie 3-5 dni każdy.

Składniki aktywne: naturalny kolagen morski, kwas hialuronowy, aktywne czšsteczki złota, kompleks peptydowy, Witamina C, gliceryna, alantolina i elastyna.
Tagi
Kosmetyki Pielęgnacyjne

0 Opinie

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującegoNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
~Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
~Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni