Odżywka do paznokci Sally Hansen (12798)

24,90
6 osób jest zainteresowanych tym modelem
Sally Hansen Natural Nail Growth Activator 13,3 ml Aktywator pobuszający wzrost paznokci... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
 • Informacje
 • Koszty wysyłki
 • Opinie kupujących (4)
Odżywka do paznokci  Sally Hansen

Sally Hansen Natural Nail Growth Activator 13,3 ml Aktywator pobuszający wzrost paznokci stymuluje wzrost paznokci zawiera morskie minerały nawilża Sally Hansen, Natural Nail Growth Activator. Aktywator, który pobudza wzrost paznokci. Stymuluje ich wzrost i sprawia, że rosną one zdecydowanie szybciej. Jeśli więc jesteś niecierpliwa lub masz problem z zapuszczeniem paznokci to ta dżywka rozwiąże Twój problem. Paznokcie zostają nasycone morskimi minerałami, naturalnymi botanicznymi ekstraktami i witaminami. Dzięki tym składnikom paznokcie stają się mocniejsze, mniej łamliwe i w efekcie łatwiej rosną. Jednak odżywka nie tylko działa przez wzmocnienie lecz posiada specjalną formułę, która stymuluje wzrost.
TagiNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni

4 Opinie

 1. Najlepsza odżywka jakš kiedykolwiek miałam do paznokci. Nie sšdziłam, że w tak szybkim czasie moje paznokcie mogš być w tak dobrej kondycji. Nie łamiš się, nie rozdwajajš, sš twarde. Rosnš, rosnš, rosnš!A co ważne, po nałożeniu na lakier, kolor utrzymuje się o 3-4 dni dłużej niż normalnie

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Barbara
 2. Odżywka jest bardzo dobra , pobudza wzrost paznokci. Utrzymującego się długo na paznokciach, formuła zapewnia długotrwałą ochronę, dzięki której paznokcie stają się mocniejsze i twardsze nie łamią się .Polecam :)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Anna
 3. Szok! Nie spodziewałam się takich efektów i to po pierwszym użyciu. Paznokcie sš twarde, wyglšdajš na bardzo zdrowe. Coœ niesamowitego. Polecam każdemu, kto ma problem z rozdwajajšcymi się paznokciami, łamliwoœciš itd.

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Katarzyna
 4. Po nałożeniu paznokcie są dużo twardsze i się nie łamią

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Wioleta

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującego