Maski BeautyFace (13738)

15,90
32 osób jest zainteresowanych tym modelem
Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, w każdym wieku, z oznakami przesuszenia, wiotczenia, braku... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
  • Informacje
  • Koszty wysyłki
  • Tutaj wpisz swój komentarz do tego produktu. Dziękujemy za wszelkie opinie.
Maski   BeautyFace

Przeznaczenie: każdy rodzaj skóry, w każdym wieku, z oznakami przesuszenia, wiotczenia, braku witamin i mikroelementów, utraty napięcia, sprężystoœci i jędrnoœci, szara, matowa, bez kolorytu, potrzebujšca natychmiastowej poprawy struktury, napięcia oraz widocznego odmłodzenia i pobudzenia. Szczególnie polecana po opalaniu, klimatyzacji.

Działanie:
- eliminuje wiotczenie, napina i uelastycznia skórę
- odżywia i wzbogaca w silnš dawkę mikroelementów
- chroni przed starzeniem, odnawia i stymuluje odbudowę komórek skóry
- chroni przed wodnymi rodnikami i poprawia dotlenienie
- regeneruje skórę, poprawa koloryt i miękkoœć
- wypełnia ubytki białka w skórze, zwiększajšc jej gęstoœć
- działa chłodzšco, kojšco i łagodzi podrażnienia

Opis: Hydrożelowa maseczka do twarzy na bazie naturalnego kolagenu morskiego z dodatkiem silnej dawki mikroelementów o działaniu ujędrniajšcym i napinajšcym skórę. Opakowanie stanowi gotowy profesjonalny zabieg liftingujšcy.

Dzięki nowoczesnej technologii mikromolekuł, substancje aktywne zawarte w masce sš doskonale wchłaniane i wnikajš nawet w głębokie warstwy skóry. Opakowanie składa się z hydrożelowego płata, zatopionego w aktywnym serum, zawierajšcym kolagen najbardziej zbliżony do struktury białka ludzkiej skóry, o czšsteczce 3 tysišce razy mniejszej od zwykłego kolagenu, co sprawia że jest znacznie silniej wchłaniany oraz przyswajany przez komórki skóry. Płat hydrożelowy spełnia rolę filtru, który w połšczeniu z ciepłotš ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry.

Zawarte w masce wodorosty bogate w wiele dobroczynnych dla skóry minerałów i witamin dogłębnie jš regenerujš oraz ujędrniajš. Dzięki zawartoœci kwasu hialuronowego maska stymuluje wišzanie wody, pozwalajšc zachować doskonałe nawilżenie, elastycznoœć i napięcie oraz chroni przed utratš jędrnoœci. Maska zawiera także naturalne olejki eteryczne takie jak mentol o działaniu chłodzšcym i kojšcym podrażnienia, dlatego polecana jest jako kuracja po opalaniu oraz w celu złagodzenia silnego wysuszenia oraz zwiotczenia skóry. Dodatkowo zawarty w masce naturalny kolagen morski wypełnia ubytki białka odbudowujšc strukturę komórek – skóra jest wypełniona i bardziej gęsta i napięta. Po zabiegu jest także bardziej miękka, delikatna i aksamitna w dotyku.

Już po pierwszym użyciu widać efekty - skóra staje się odmłodzona, bardziej jędrna i elastyczna, widocznie zwiększa się jej gęstoœć i napięcie. W celu osišgnięcia trwałych efektów najlepiej wykonać 5 zabiegów w odstępie 3-5 dni każdy.

Składniki aktywne: naturalny kolagen morski, kwas hialuronowy, wodorosty, gliceryna, witaminy A, C i E, mikroelementy, mentol i inne naturalne olejki roœlinne.
TagiNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni

0 Opinie

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującego