Wibrator Fun Factory (15300)

349,90
63 osób jest zainteresowanych tym modelem
TIGER - nieokiełznany drapieżnik

TIGER to wyrafinowany... Opis produktu
Wybierz rozmiar:
 • Informacje
 • Koszty wysyłki
Wibrator  Fun Factory
Wibrator
TIGER - nieokiełznany drapieżnik

TIGER to wyrafinowany drapieżnik i jednocześnie kocur-zalotnik, którego każda kobieta chce mieć na własność.

Swoje imię zawdzięcza on swojej egzotycznej fakturze.
Miłośniczki rozkoszy pokochają pofalowany profil tego drapieżnego zwierzęcia - już podczas wprowadzania, każda pojedyncza fala zapewni im nieoczekiwanie intensywne doznania.


Wygięta główka "tygrysa" wyjątkowo intensywnie masuje punkt G.


UWAGA
- produkt CLICK 'N' CHARGE
- nie zapomnij o ładowarce! (z uwagi na ochronę środowiska jest ona dostępna osobno).
Tagi
Akcesoria erotyczne

4 Opinie

 1. Kochanie,ślubowałam Ci miłość,wierność i że cie nie opuszczę,ale z Czerwonym TIGEREM niestety zdrady się dopuszczę :)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Kasia
 2. Świetna zabawka dla kobiet, które uwielbiają sprawiać sobie przyjemności. Elegancka i dobrze wykonana zabawka erotyczna z fajnymi pofalowanym profilem, warto w nią zainwestować.

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Joanna
 3. Kształt, kolor, giętkość - perfekcja. I nigdy cie nie zawiedzie ;)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Anna
 4. Jakiż trudny ten wybór, jeśli świat FUN FACTORY urzeka, wibruje, a HEPPIN tylko znacząco się uśmiecha. Na którą kategorię się zdecydować, gdy każda kusi i zdradliwie puszcza do mnie oczko? Zdradliwie, gdyż ewentualne „konsekwencje” zakupu dobrze jej znane…Zastanawiam się, czy mogę kierować się kryterium filologicznym, na dodatek nie tym, rodem znad francuskiej Sekwany… Ale niechże będzie! Stopniowanie brzmi następująco: duży, więkSZY, NAJWIĘKSZY! I tym sposobem mamy „delikwenta”, który TIGEREM nazwany! Bo, drodzy moi, „…jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki”. Fajna sentencja, choć subiektywnie wzbogaciłbym ją o frazę: „jak kupować to dużo lub… dużego”!;)Powód? Minimum wysiłku, maksimum satysfakcji. A fundamentem myśl, że kobieta zasługuje na cały ocean rozkoszy, także tej wywołanej przez „wibrującego rozbójnika”.:)W cenie zdecydowanie „natura natur ans”, a tej DRAPIEŻNIKOWI nie brakuje. Pozwala odkryć, paradoksalnie, ukrytą wrażliwość, wyzwolić emocje, poprowadzić na wyspy spełnienia. Wyspy, które każda kobieta z żarem w oczach odkryje w punkcie G. Łączy w sobie dwa światy-spokój cichej tonacji, przesyconej wewnętrzną, zjawiskową drapieżnością.Niebagatelną zaletę stanowi jego pochodzenie. Przynależność do elitarnego rodu FUN FACTORY zapewnia komfort dotyku, wnosząc w intymną krainę pierwiastek praktycyzmu, wyrażony w racjonalnie zaprojektowanym uchwycie.Bezpieczeństwo, jakże przecież istotne dla kobiety, zagwarantowane. I wreszcie prawdziwa wisienka na torcie czyli pofalowany profil i wygięta główka. Grzechem byłoby nie wybrać się na pasjonującą wycieczkę z rozpalonym, czerwonym TIGEREM !;)

  Ocena
  Dopasowanie rozmiaru W sam raz
  Daniel

Ocena


Dopasowanie rozmiaruOpinia kupującegoNazwa Cena Minimalna wartość zamówienia Czas dostawy
~Przesyłka kurierska - płatne z góry (karta lub przelew) 0,00,- 199,90 1 dni
~Przesyłka kurierska- płatne z góry (przelew lub karta) 12,90 0,00,- 1 dni